Producenci

Napownica z zestawem nap springów zatrzasków (200szt)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 69,00 zł

Cena regularna:

69.00
ilość op.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Napownica z zestawem nap springów zatrzasków (200szt)

Zestaw kaletniczy - napownica z zestawem nap, springów, zatrzasków w ilości 200 sztuk;

Kaletnictwo z wykorzystaniem nap jest tradycyjnym rzemiosłem, które ma wiele zastosowań, w tym w produkcji galanterii skórzanej, pasów, torebek, butów i bluzek. Napy, springi, zatrzaski służą głównie do zapinania odzieży. Idealne do bawełny, odzieży dziecięcej, śliniaczków, body, do jednej warstwy jeansu. Nie nadają się do grubych, gęstych wełnianych czy mechatych tkanin oraz do jedwabiu.

Zestaw zawiera:

- 800 elementów (200szt kompletnych zatrzasków w 10 kolorach);

- 1 x napownica;

- 1 x punktak;

- 1 x pudełeczko.

Napownica do oczek, nap jest bardzo przydatna. Pozwala precyzyjnie mocować oczka w materiale. Ułatwia montaż i równomierne, dokładne, stabilne zamocowanie oczek.

Pudełeczko - wygodne przechowywanie, każde akcesorium jest oddzielne, dzięki czemu można szybko znaleźć potrzebny element.

Punktak - służy do punktowania, czyli nanoszenia zaznaczeń na powierzchni metalu, skóry poprzez wybijanie na tej powierzchni niewielkich zagłębień. Służy do przygotowania miejsc pod wiercenie, nabijanie nap w materiale itp.

Rozmiar metalowego zatrzasku: 

- średnica wewnętrzna około: 6,5 mm/0,23 (1/4) cala,

- średnica zewnętrzna 9,5 mm/0,35 (3/8) cala.

 

Towar dostępny w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl