Producenci
Okrągłe puste puszki małe metalowe na świeczki Srebrne 50 szt
0
Opis
Końcówki do świec,
srebrne świeczniki, 50 sztuk,
metalowe końcówki do świec,
zestaw "zrób to sam",
dekoracyjne świeczniki
do świec drzewnych,
piramidy, świec urodzinowych,
świec dla lalek, okrągłe, puste,
małe metalowe świeczniki.
- Rozmiar: świecznik ma średnicę zewnętrzną ok. 27 mm, średnica wewnętrzna ok. 22,2 mm, wysokość ok. 19 mm i grubość ok. 2,4 mm.
- Ilość: zawiera 50 małych tulejek do świec z metalu. Łatwy w użyciu i przechowywaniu, nie zajmuje dużo miejsca, przed zakupem należy sprawdzić rozmiar swoich świec.
- Materiał: Świecznik do świec jest wykonany z wysokiej jakości aluminium, bezpieczny, lekki, niełatwy do złamania lub odkształcenia i wielokrotnego użytku.
- Wszechstronne zastosowanie: Świeczniki na wesela, urodziny, święta, uroczystości, dekoracje stołu i majsterkowanie. Dekoracja świąteczna piramidy, dekoracja stołu, nastrojowe oświetlenie itd.
- Wskazówka: jeśli świeca jest nieco cienka, upewnij się, że świeca pozostaje w uchwycie, najpierw wlewając odrobinę gorącego wosku do wkładu świecy. Wkładka chroni drewniany świecznik przed wysoką temperaturą i woskiem.
